Doğru Yönlendirme

Hayatta herkesin tek ihtiyacı doğru yönlendirilmedir. Bu olmadığında hayat zorlaşır.
Biz kolaylaştırmak için buradayız.
10 yılı aşkın tecrübe ile…

Nasıl Çalışıyoruz?

Aile Bireyi Gibi

Nasıl ki kimse aile bireyinin zarar görmesini istemezse biz de bunu düşünüp bize danışanlara bu prensip ile yardımcı oluruz.

Evrensel Çalışma Alanı

İnternet ile uzaklar artık yakın oldu. Ulaşılabilir olduğunuz her yerde sizlere online destek olabiliriz.

Hedeflere Bağlı

Hedef ve taahhütlere bağlı bir şekilde çalışırız. Bizim sizlere karşı verdiğimiz sözler vardır ve bunları siz izin verdiğiniz sürece tutarız.

Hesaplarınızı Düşünürüz

Yanlış yatırım yapmanızı istemeyiz. Riskten kaçınırız. İnsanların bu sektörde boş yere para harcadığını çok gördük.

Kanunlara Uyarız

Her yasal işte olduğu gibi burada da kanunlar vardır. Kanunların dışına çıkan kişi sadece kendisine zarar vermez.

Aşama Aşama

Bütün bir ekmeği tek seferde yiyemeyiz. Lokmalara ayırmak gerekir. Bunun için biz de aşama aşama ilerler ve tüm zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluruz.

Hata Yapmadan Önce Uyarmak

Araba devrilince yol gösteren çok olurmuş. Biz tecrübemizle yapabileceğiniz hataları önlemeye çalışırız. Ne var ki bazı kişiler illa deneyimlemek ister. Ne diyelim? Bir musibet bin nasihatten yeğdir.

Liderliğimiz

Liderimiz eğitimdir. Onun sözünden çıkmayız. Onlarca yıldır yapılan hatalar ve doğrularla oluşturulan en doğru eğitim modeline sahibiz. Denenmiş ve kendini ispatlamış bir yol varken yenisini aramadan geliştirerek bu yolda yürürüz. Burada değişken olan tek bir şey var. O da hız sınırı ve bu limit tamamen size bağlıdır.

Kişisel Danışman

Birlikte çalıştığımız süreçte her konuda adeta bir yaşam koçu gibi çalışırız. Günün stresi ile göremediğiniz ayrıntıları biz yakalarız. Doğruları ve yanlışları anlatır, uygulama aşamasında kararı size bırakırız. İyi haber; sonuçları birlikte yaşar varmak istediğiniz nokta gideceğiniz yolu birlikte açarız.

Size de yardımcı olmamızı ister misiniz?

İlk görüşme ücretsizdir. İletişim formlarından bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Network sektörüne giriş yapmadan önce sektör hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda kendimize en uygun şirketi seçmeliyiz. Bu gün aldığımız kararların geleceğimizi etkileyeceğini unutmadan araştırmaları bu titizlik ve gerekli ciddiyet ile yapmalıyız. Aklınıza takılanları danışabilirsiniz.

Tanışma ve sizi dinlemek için yaptığımız görüşmeler 40 dakika oluyor.
Network Marketing’e ise ne kadar zaman ayırmanız gerektiği ise ulaşmak istediğiniz hedeflere göre değişir. 

Aslında bu sorunun kesin cevabı yoktur. Bu durum tamamen şirketlerin sundukları, sizin bütçeniz ve planlamanıza göre değişir.
Gerçek olan şudur ki bir iş kurduğunuzda karşısına çıkacak olan kira, malzeme, tasarım, stok, çalışan vs. gibi giderleriniz olmayacağı için yüklü miktarda para harcamanıza gerek kalmayacak sadece ürün veya ürünler alarak hızlıca başlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Çözümlerle Yanınızdayız

Hiç kimse aynı koşullarda başlamadı.
Hiç kimse aynı koşullarda devam etmiyor.
Doğru analiz ve doğru taktiklerle ilerlemek başarıyı getirir.
Her durum kendi çevresinde değerlendirilmelidir.
Gelin birlikte değerlendirelim.

İstatistik

Analiz çıkarmada en sık kullandığımız yöntemlerden birisi istatistiklerdir. Başarılı her şirketin kendine has tuttuğu raporlar ve düzenli incelemeleri vardır. Bu sektörde kişi kendi işinden sorumlu olduğu için bu istatistikleri tutmak faydalıdır. Gerçekçi planlar oluşturma ve önünüzü görme imkanı sunar. Matematik asla yalan söylemez.

Baltayı Bilemek

İlk öğretim yıllarında sekiz yıl boyunca bir sürü bilgi öğrendik ama zamanla büyük çoğunluğunu unuttuk. Ara Ara bu bilgileri unutmadan tekrar ederek tabiri caizse baltayı keskin tutmak gerekir. Bilgileri güncellememek çağımızda şirketlerin batma nedenleridir. Gelişen teknolojiler, değişen davranış ve yaşam tarzları geçmiş yıllardaki taktikleri bir anda geçersiz kılmıştır. O yüzden güncel kalmak başarıya götürecek anahtardır.