Hakkımızda

2011 yılında bu sektör ile tanıştık. O zamanlar bilgi alabileceğimiz Türkçe kaynak olmasa da etrafımızdan duyduklarımıza inanarak ilerledik. İlerleyen zamanlarda gördük ki bizim doğru bildiğimiz çoğu şey yanlışmış. Bir çok ülkede sayısız başarılı insan çıkartan bu sektörde biz de kazandığımızı genelde eğitime harcadık.

Türkiye dışındaki ülkelerde bu işin çok revaçta olup daha doğru yapıldığını gördükten sonra bunu ülkemize entegre edip ilerlenmesi gereken en doğru yolu çıkardık. Eğitimler hazırladık. Şimdi de isteyen herkese sunuyoruz.

NM’nin zorlu bir süreç olarak görülmesinin nedeni, neler yapılması gerektiğini bilmemek ve çok basit olduğunu düşünmektedir. Başarıya giden birden fazla yol vardır. Hangi yolun doğru olduğunu anlamak ise ekibinizin karakterinden geçer.

Biz doğru yolu gösteririz. O yolda sizlerle yürür yapacağınız hataları en düşüğe indirip olası zararlardan korumaya çalışırız.

Onlarca Eğitim

10 Yılı Aşan Deneyim

Geleceği İnşa Etme

Yasal-Gerçek Bilgiler

Sektör hakkında firma fark etmeksizin doğru bilgiler veririz. Genelde firmaların hitap ettiği kitle ve ürettikleri ürün nedeniyle rakip değildir. Birinin başarısı herkesi mutlu eder.

Ücretsiz Danışma

NM yapmayı düşünüyor veya yapıyor fakat bazı konularda tarafsız görüşlere mi ihtiyacınız var? Gelin tanışalım. Neler yapabileceğimize bakalım.

Kanıtlanmış Sonuçlar

Her işte olduğu gibi bu sektörün de kendine has kuralları vardır. Bu kurallar çerçevesinde hareket ederek sizler de başarıya ulaşabilirsiniz.

Recep ÖZKAN

Kurucu

Network yapanlar bilir, kendine has bir adalet sistemi vardır. Yaptıklarınız ve yapmadıklarınız için yargılanır, ya cezasını çeker ya da ödüllendirilirsiniz.

On üç yıl önce çıktığımız bu yolda bizler de hatalar yaptık. Zorluklar çektik. O zamanlar bu süreci yönetmekte bile zorlanırken şimdi benzer süreçleri keyifle karşılıyorum. Küçük bir bilgi vermem gerekirse bu işte yapılacak şeyler basit.

Doğruları Öğren Uygula,
Kopyala,
Tekrarla.

Recep ÖZKAN

Serüvenin İlk Tavsiyesi...

Network Marketing sektöründe herkes kendi işini kurmuş olur ve deyim yerinde ise uzun bir maceraya girişmiş olur. Deneyiminiz yok ise mental olarak kendinizi hazırlayın çünkü zor olacak. Her ne kadar size yardımcı olan kişiler olsa da en büyük yardımcınız ulaşmak istediğiniz noktadır.

Hata yaparak öğrenen canlılar olduğumuz için hatalarınızdan ders çıkarmaya ve tekrarlamamaya bakın.

Her işte ve hayatta olduğu gibi hatalar olmazsa olmazdır. Onların Sevin. Sevinin çünkü gelişiyorsunuz.

Son Yazılar

Sitede paylaşılan son yazılara göz gezdirebilir, inceleyip testereyi bileyebilirsiniz. 

Hibrit Kazanç Planı Nedir?

Hibrit Kazanç Planı Nedir? Network Marketing sektöründe kullanılan Hibrit Kazanç Planı, geleneksel ve çok katmanlı pazarlama stratejilerinin(binary ve Unilevel) birleşimi olarak ortaya çıkmıştır. Bu planın…

Unilevel Kazanç Planı Nedir?

Unilevel Kazanç Planı Nedir? Unilevel kazanç planı, network firmalarında kullanılan en yaygın kazanç sistemidir. Bu sistemde bir kişi altına yeni üye kaydı sınırsız olarak yapılabilir.…

Matrix kazanç planı nedir?

Matrix Kazanç Planı Nedir? Matrix kazanç planı, network marketing kazanç planları arasında yer alan unilevel ve binary kazanç planından sonra en çok kullanılan bir kazanç…

Kişisel Danışmanınıza Ulaşmak İçin Formu Doldurun.

Konum

İnternet olan her yerdeyiz. Online görüşmeler ile ilerlemekteyiz.

E-Posta

iletisim@networkekgelir.com

Çalışma Saatleri

Birbirimize uygun olan bir saat dilimi
Öncelikle insanların büyük çoğunluğu serbest çalışma olarak bu sektöre adım attığı için size uygun saatlerde görüşmelerimizi programlar ona göre çalışırız.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
E-posta
Sizinle Nasıl İletişime Geçelim?